2009

23.09.2010 13:45

21.září 2009

Protože naše mažoretky už nejsou tak malinké, jak jsme na začátku psali, bylo by vhodné přidat další nový komentář. Z holek jsou velké slečny, které se v minulém soutěžním roce zúčastnily spousty soutěží, a to jak se skupinou, tak jako jednotlivci a sóla a dua.

 

První soutěží skupiny byla soutěž v Hluku, kde holky vybojovaly třetí místo a titul II.VICEMISTR oblasti, tím postoupili přímo do lázeňského města Poděbrady, protože se Moravsko-Slezské Mistrovství nekonalo.

Mimo skupinu jsme letos měli velmi úspěšné sólistky. První soutěží, která se konala ve Veselí nad Moravou starší holky prošly hladce, u mladších děvčat to bylo trošku složitější, protože mají méně zkušeností, ale také nás skvěle reprezentovaly. Z mladších děvčat to byla Adélka Valešová za sólo, která se umístila na místě osmém. Johanka Cardová s Renatkou Ambrožovou za duo se umístili na 5.místě.

Kája Zelinková, naše usměvavá kapitánka starších děvčat se s přehledem umístila na 2. místě s titulem I.Vicemistr Moravy a Slezska v kategorii děti, následovala ji Míša Čejková v kategorii junior, která také s přehledem dopochodovala na stupně vítězů, také na 2.místo a svým skvělým vystoupením získala titul I.Vicemistr Moravy a Slezska. Za seniorky nás reprezentovala Martina Ondrovičová – trenérka mladších děvčat, která se umístila na 4.místě.

Za duo nás ještě reprezentovaly Lucka Slámová a Katka Semerádová, které vybojovaly s vystoupením „hasiči“ 1.místo a titul Mistr Moravy a Slezska. Katka ještě bojovala v jednotlivkyních za sólo s rekvizitou a obsadila krásné 5.místo. Všechna vystoupení starších děvčat se natolik vydařila, že si vybojovaly postup na Mistrovství ČR do Ronova nad Doubravou, kde opět zazářily J Kája Zelinková v kategorii dětí se stala I.VICEMISTRYNÍ České republiky, tj. 2.místo a Míša Čejková se probojovala až k titulu MISTR České republiky, tj. 1.místo.

Všem holkám strašně moc gratuluji, přeji hodně úspěchů do dalších let, aby je neopustil jejich skvělý elán a pěkné výkony. Taky jim děkuji za vzornou reprezentaci našeho týmu a nezbývá než dodat…holky opakovat 

Poděkování také patří všem starostlivým rodičům, Milanovi Drápalovi, že s námi a jeho autobusem absolvuje všechny soutěže, Míši Drápalové za skvělou úpravu a aktualizaci našich webových stránek, všem maminkám, které mi pomáhají holky česat na soutěžích, no seznam poděkování by byl dlouhý, takže všem velké díky!!!

Určitě i všem vedoucím, kteří se o holky starali na soustředění, které se letos jako vždy konalo v Rekreačním areálu Baumat. S holkama jsme zažili nejen spoustu starostí, ale i radostí a smíchu. Výlety, koupačky v bazénu, super vdolky od babičky Bergmanové a Klárky Bergmanové. Skvělá lékařská péče od Lenky Kubičíkové a malé Violky J, dále šoumeni Vojta Polanský a Víťa Navrátil, alias Homer, no a samozřejmě Jirka Bergman, bez kterého by se soustředění určitě neobešlo, moc mu děkuji za jeho pomoc a starostlivost ohledně všech problémů.

Článek je již velmi dlouhý, ale nemůžu zapomenout poděkovat skvělým švadlenám Blance Kormošové a Marii Neklapilové, které nám pomáhají realizovat naše nápady a šít týmové kostýmy. VELKÉ DÍKY VŠEM!